טיפים ועדכונים

Print Email
Grandfather holding up his toddler grandson, both looking at each other and smiling.

שפעת נתפסת בקרב רבים כמחלה בלתי מזיקה. רוב האנשים מחלימים משפעת תוך זמן קצר, לא יותר משבעה ימים, אך המחלה יכולה להיות קשה בהרבה למי שעברו את גיל 65

קראו עוד >

Todler being vaccinated

הורים לילדים משתדלים לעשות כל שביכולתם כדי לדאוג שילדיהם יהיו בטוחים, מאושרים, ובריאים. על פי ארגון הבריאות העולמי, אחת ההשקעות היעילות ביותר בבריאות היא לחסן את ילדך ולוודא שהחיסונים שלהם עדכניים.

קראו עוד >

Beautiful pink and purple sunset taken from an airplane, just above the clouds.

תכנון ויציאה לחופשה הוא אחד הבילויים האהובים עלינו, אך כאשר יוצאים מהארץ חשוב לזכור שאתם עלולים לבוא במגע עם מחלות אותן ניתן למנוע באמצעות חיסונים.

קראו עוד >

Fit and vibrant senior couple, arms linked, cheerfully posing for a photo in front of a textured blue wall.

נדבקתם בחיידק הטיולים? בין אם אחזה בכם תאוות הנדודים, ואפילו לא החלטתם לאן, או שכבר תכננתם עד הפרט האחרון את הטרק עם חברים, ודאי תרצו ליהנות מהחוויה עד תומה ולשוב הביתה בריאים ושלמים.

קראו עוד >

מקורות:

  1. Public Health Agency of Canada (2016). An Advisory Committee Statement (ACS) National Advisory Committee on Immunization (NACI). Canadian Immunization Guide Chapter on Influenza and Statement on Seasonal Influenza Vaccine for 2016-2017 http://www.phac-aspc.gc.ca/naci-ccni/assets/pdf/flu-2016-2017-grippe-eng.pdf
  2. Public Health Agency of Canada (2016). An Advisory Committee Statement (ACS) National Advisory Committee on Immunization (NACI): A Review of the Literature of High Dose Seasonal Influenza Vaccine for Adults 65 Years and Older http://www.phac-aspc.gc.ca/naci-ccni/assets/pdf/influenza-vaccine-65-plus-vaccin-contre-la-grippe-65-plus-eng.pdf.
  3. World Health Organization. Health Topics: Immunization. http://www.who.int/topics/immunization/en/
  4. Government of Canada. Travel Health and Safety. Vaccination. https://travel.gc.ca/travelling/health-safety/vaccines